СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ НА АВТОЧАСТИ

5 март 2020, 8:13 Срокът за кандидатстване може да е изтекъл

НЕЛАС АВТОЧАСТИ е водещ вносител и дистрибутор на резервни части, консумативи и смазочни материали за търговски превозни средства в България. Компанията работи с над 80 западно-европейски доставчици, които са водещи фирми производители на авточасти за първоначално вграждане. Дружеството има изградена мрежа от десет собствени търговски обекта – складове и магазини, в девет града в България.

Във връзка с успешното разширяване на дейността на компанията, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Местоработата – гр. София, бул. „Св. Климент Охридски“ № 144

Изисквания:

– Средно специално или висше образование;

– Технически познания за автомобилите;

– Добра компютърна грамотност ;

– Опит с работа със специализирани автомобилни компютърни програми, както и работа с печатни каталози е предимство;

– Търговски опит на същата или подобна позиция е предимство.

Личностни качества:

– Комуникативност, общителност и любезност;

– Умения за работа в екип и осъществяване на контакти;

– Мотивираност и желание за развитие и обучение във фирмата;

– Много добра трудова дисциплина;

Основни отговорности:

– Поддържане и развиване на съществуващата мрежа от клиенти;

– Текущо попълване и обновяване на информация за клиентите в CRM модула.

– Редовна кореспонденция/комуникация с клиенти на фирмата

– Задълбочено познаване на продуктовата гама на фирмата;

– Активно участие в търговските процеси на фирмата;

– Изготвяне на оферти за клиенти;

– Работа със специализирани автомобилни програми;

– Контрол, следене и координация на изпълнението текущите задачи;

– Спазване на търговската и финансовата дисциплина на компанията;

– Мониторинг и анализ на актуална пазарна информация;

– Увеличаване на качеството на обслужване на клиентите.

Ние предлагаме:

– Работа на трудов договор и пълен работен ден;

– Работа в нов и модерен логистичен център;

– Фирмено обучение;

– Възможност за развитие в една от най–големите фирми, специализирана в търговията с авточасти за търговски превозни средства;

– Възможност за работа в утвърдена структура с отлични пазарни позиции и дългогодишна традиция;

– Работа в позитивен и млад екип;

– Много добро възнаграждение.

За да кандидатствате, моля последвайте линка тук.